Wydajne żywice epoksydowe i poliestrowe wysokiej klasy

W przypadku tworzenia warstw ochronnych na powierzchniach z metalu, betonu, drewna czy szkła ważne jest użycieodpowiednich materiałów – takich jak proponowana, wydajna żywica wysokiej klasy. W naszej ofercie jest dostępna w wariancie epoksydowym oraz poliestrowym, co pozwala lepiej dopasować ją do konkretnego zastosowania. Produkty tego typu marki Royal Resin to masy syntetyczne o doskonałych parametrach wytrzymałościowych – zapraszamy do ich zamawiania!

Jakie są najważniejsze zalety żywic Royal Resin?

Proponowane wyroby przygotowujemy wyłącznie z najczystszych partii surowców. Ich skład jest wolny m.in. od rozpuszczalników. Żywice poliestrowe i epoksydowe z naszej oferty są wydajne, ale jednocześnie niezwykle trwałe. Na uwagę zasługuje ich doskonała przyczepność do wielu typów powierzchni, a także bezproblemowa aplikacja i krótki czas schnięcia. Wysokiej klasy produkty Royal Resin to ponadto gwarancja braku występowania pyłów podczas nakładania na wybrane partie. Zachęcamy do zakupu wyrobów w naszym sklepie!

 

Żywice

Mamy dwa rodzaje żywic, które odpowiadają różnym potrzebom i oczekiwaniom inwestorów. Dostarczamy wysokiej jakości produkty, w całości wykonane w Polsce, o bezpiecznym, przebadanym składzie. Nie ma w nim rozpuszczalników, co zapewnia neutralny zapach. Nasze żywice epoksydowe i poliestrowe:

  • są łatwe w aplikacji,
  • szybko schną,
  • są wydajne,
  • nie zawierają szkodliwych substancji,
  • są niepylące,
  • mają bardzo dobrą przyczepność do różnych podłoży.

Więcej na temat rodzajów produktów oraz ich specyfikacji znajdziesz na naszej stronie, w opisie każdej żywicy. Zapraszamy do zrobienia zakupów online.

 

Aktywne filtry

  • Zarejestruj się

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło