O nas

Nasza marka

Firma Royal Resin jest taka jak nasze żywice. Jesteśmy w pełni przejrzyści – nic nie ukrywamy. Praca z nami to czysta przyjemność – bez żadnych niespodzianek. Jesteśmy solidni – nie ma mowy o niedoskonałościach. Nasze bogate doświadczenie w branży ma odzwierciedlenie nie tylko w naszych produktach ale i w jakości obsługi naszych Klientów. Dążymy do tego aby stać się liderem na rynku europejskim – takie osiągnięcie – poza produktami premium, które oferujemy, możliwe jest tylko dzięki zadowolonym Klientom – dlatego to Klient jest dla nas najważniejszy.

Nasze żywice:

Żywice poliestrowe i epoksydowe są znane od dłuższego czasu. Jednak dopiero dzięki ogólnej dostępności przeżywają prawdziwy rozkwit. Postanowiliśmy wyjść na przeciw zapotrzebowaniu na rynku i stworzyć produkt klasy premium tak aby każdy mógł otrzymać żywicę z najwyższej półki. Zastosowanie naszych produktów w każdej dziedzinie od budownictwa po sztukę daje gwarancję efektu najwyższej jakości za każdym razem.

Żywicę pozyskujemy z najczystszej partii, nie stosujemy dodatków rozpuszczalników. Dzięki temu oferujemy produkt wyróżniający się na rynku pod względem jakości.

Dzięki naszym żywicom stworzysz taki efekt jaki chcesz osiągnąć a nie taki jaki Ci wyjdzie.

stół pokryty żywicą
Piotr Furmaniak

„Daj klientowi taki produkt i taką obsługę jaką sam chciałbyś otrzymać.

Prawdziwe i szczere podejście daje gwarancję nie tylko samej sprzedaży ale przede wszystkim zadowolenia Klienta – jedynie wtedy Klient staje się partnerem biznesu, poprzez wierność marce której produkty kupuje”

PIOTR FURMANIAK

Prezes Royal Resin

  • Zarejestruj się

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło