Barwniki oraz preparaty transparentne

Dostępne w naszej szerokiej ofercie żywice z utwardzaczami – epoksydowe oraz poliestrowe – często stosowane są w przemyśle, ale też do tworzenia nietypowych elementów wyposażenia wnętrz w domach i mieszkaniach. To z myślą o branży meblarskiej i dekoratorskiej przygotowaliśmy specjalne barwniki Royal Resin, które nadają masom syntetycznym pożądany kolor. Zapraszamy do zapoznania się z aktualną ofertą wyrobów tego typu, w tym m.in. preparatów transparentnych!

Jakie są rodzaje barwników do żywic?

Dopasowanie pod kątem wizualnym polimerowej warstwy ochronnej np. na podłożu betonowym czy metalowym jest możliwe na wiele sposobów. Za pomocą barwników z naszej oferty powierzchnie pokryte żywicami z utwardzaczami zmieniają swój odcień na wybrany z dostępnych w palecie. Proponujemy ponadto preparaty transparentne oraz wyroby pozwalające uzyskać metaliczny połysk lub neonową jaskrawość materiału. Zadbaliśmy jednocześnie o to, by produkty marki Royal Resin były łatwe i bezpieczne w aplikacji. Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu!

Barwniki – żywice z utwardzaczami

Oferujemy dostęp do wielu barwników w różnych odcieniach. W sprzedaży są także preparaty transparentne, białe, szare, a nawet metaliczne, neonowe czy błyszczące w ciemności. Aby otrzymać środek o pożądanych parametrach, zrób mieszankę w proporcjach zalecanych przez producenta. Zapraszamy!

 

Aktywne filtry

  • Zarejestruj się

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło